Oldal kiválasztása

Szeptemberben, a “Globális Éberség az Öngyilkosságról” Hónap alkalmából Access Bars facilitátorok és kezelők világszerte eseményeket szerveznek, amelyek mindenki számára nyitottak, hogy bárki, aki egy másfajta lehetőséget vagy reménysugarat keres, eljöhessen és egy ajándék Access Bars kezelést kapjon.


Az Egészségügyi Világszervezet évente több mint 800.000 főre becsüli azoknak a számát, akik önkezükkel vetnek véget az életüknek. Ezek a tragédiák a világ minden tájára jellemzőek; alacsonyabb és magasabb jövedelmű területekre; férfiakra és nőkre, illetve minden korcsoportra egyaránt. Habár vannak országosan jellemző jegyek, úgy tűnik, nincs egyetlen meghatározható oka az öngyilkosságnak.

Ingyenes kezelésre bejelentkezés: Kiss Tibor 20/586-11-79

Itt megnézhetsz erről egy videót, magyar felírattal. Ha nem indul el magyarul, a fogaskerékre kattintva választhatod ki a magyar felíratot.

https://www.youtube.com/watch?v=5UjO-LC-RHs

 

18 évvel ezelőtt Dr Dain Heer, az Access Consciousness társ-teremtője depresszióval küzdött, és annyira reményvesztettnek érezte magát, hogy kijelölte az időpontot, amikor öngyilkos lesz. „Hat hónapot adtam az univerzumnak arra, hogy valami megváltozzon, különben megölöm magam” – mondja Dain. „Két helyen is praktizáltam kiropraktőrként, volt valamennyi pénzem és egy csodás barátnőm – mindenem megvolt, ami egy tökéletes élethez kell. De legbelül haldokoltam.”

Azonban egyetlen Bars kezelés után – egy gyengéd terápia, amely pihentető théta agyhullámokat generál – Dain már teljesen máshogy látta az életét, és rájött, hogy minden rendben van. „Egyetlen eszköz, egy dolog, egy kezelés, ami körülbelül egy óráig tartott… és megváltozott az energiája annak, amiről tudtam, hogy lehetséges.” – mondja Dain.
Forrás: https://www.accessconsciousness.com/hu/class-catalog/access-events/at-a-venue/access-bars-free-clinic/#?PageSize=10&SortBy=startDate&Descending=false&CurrentPageNumber=1&ClassTitles=141175&OccurrenceTypes=Event&OccurrenceTypes=TeleSeries&OccurrenceTypes=Class&PublishedStatus=Published&DisplayOnlyStreamedClasses=false